Hakkında


Çayyolu’nda
21 katlı bir yaşam yükseliyor. Çünkü Çayyolu’nda yaşam her geçen gün değer kazanıyor. Metro, Durusu Residence’e 10 metre uzakta duraklıyor. Pek çok alışveriş merkezi yanıbaşında, şehir merkezi ise 20 dakika yakınında.
Durusu Residence mimari kalitesi ile kendini gösteriyor. Bu çekim gücüne kapılanlar, yapım kalitesi ile büyüleniyor. Sadece tünel kalıp teknolojisi ile depreme değil, izolasyonu ile ses ve ısıya da dayanıyor.
Bina girişindeki resepsiyon; davetli ya da davetsiz tüm misafirleri karşılarken, TV’ye bağlı kameralı güvenlik sistemi ev sahiplerinin gözü kulağı oluyor. Kapalı otoparkta da olsa “arabama göz atmak isterim” diyenler yine kendilerini iyi hissediyor.

Elektrikler kesilse bile jeneratör tam otomatik asansörü ve evin temel bölümlerini yaşamdan koparmıyor. Böylelikle yangın ve gaz alarmı da hiçbir zaman devre dışı kalmamış oluyor.

Merkezi sistemle tüm katlar ısınıyor ve sıcak su tüm konutları 24 saat dolaşıyor. Aynı sıcak su, ortak kullanıma açık saunaya uğradığında fıtriessda ter atmış spor severleri de buluyor.

5000 m2 yeşil alanı ve komşusu 2500 m2’lik park ile oyun alanını dileyen seyrediyor, dileyen kullanıyor.
Sofistike, gösterişli, seçkin ya da duru…

Yaşamınıza siz karar verin ve evinizde dilediğiniz gibi yaşayın.
Çünkü Durusu Resideııce‘de gelecek bugünden de parlak.

 

Hizmetler

Güvenlik

7/24 kamera sistemi ile izlenecek ve 7/24 güvenlik görevlisinin bulunacağı binamızda güvenlik sistemleri yer alacaktır.

SAUNA - HAMAM

Tesisimiz de rahatınız ve konforunuz için tasarlanmış bir adet hamam ve sauna bulunmaktadır.

RESEPSİYON HİZMETİ

Bina girişinde bulunacak olan olan resepsiyon görevlilerimiz ile transfer hizmetlerinden yemek siparişine, temizlik hizmetlerinden alışveriş hizmetlerine kadar bir çok hizmet ile ilgili bilgi alabilir, gerekli organizasyonları yapabilirsiniz.

ALIŞVERİŞ HİZMETİ

Her sabah kapınızı açtığınızda günün gazetesini ve taze ekmeğinizi bulmanın keyfini yaşayın. Çeşitli alışveriş ihtiyaçlarınızı bir telefonla ile görevliler aracılığı ile halledin.

FİTNESS SALONU

Fitness salonumuzda sporunuzu yapıp günün stresinden uzaklaşabilirsiniz.

TOPLANTI SALONU HİZMETİ

Toplantılarınızı konforlu salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz.